A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jennifer Lopez

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  43
  • Origin:
  • New York 
  • Residence:
  • Sh.B.A. 
  • Age:
  • 48
  • Zodiac sign:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Jennifer Lopez is a very famous international artist of Pop music. Jennifer Lynn Lopez është një aktore, këngëtare, producente, kërcimtare dhe stiliste mode amerikane. Ajo është një nga njerëzit më të pasur në Hollywood dhe ka prejardhje nga Amerika Latine. Sipas Forbes dhe sipas revistës People, Jennifer Lopez është një nga 100 njerëzit me influencë në botë. Eshte fëmijë e prindërve porto-Rikan, Guadalupe Rodriguez (një edukatore fëmijësh) dhe David Lopez (specialist kompjuterash). Martesa e saj e parë is...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts» Add A Song »Related Artists:

Julieta Venegas

Dido

Celine Dion

Mariah Carey

Miranda Lambert

Chenoa

Thalia

Beyonce

Britney Spears

Miley Cyrus


Tags: Jennifer Lopez

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018