A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Jeta is a popular singer. Në Maj 2012, Jeta merr pjesë në Çelësi Muzikor 6 me këngën "Ti Nuk Ke Faj", në bashkëpunim me Gita....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Vlora Kapllanaj

Violeta Marniku

Vjola Baduni

Ganimete Biba

Arberesha Maloku

Valentina Kito

Katerina Puci

Albulena Brestovci

Arba Mehmeti

Anila Lleshi


Tags: Jeta

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018