A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jeta Faqolli

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  21
  • Origin:
  • Librazhd 
  • Age:
  • 39
  • Zodiac sign:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Jeta Faqolli is a popular singer of Pop music. AUTOBIOGRAFI: Fillimi im në skenën muzikore ka qenë në moshën 5 vjeçare në koncerte dhe festivale për fëmijë. Gjithashtu kam qenë pjesëmarrëse në shumë aktivitete kulturore. Në moshën 10 deri 14 vjeçare kam studjuar për mandolinë. Gjatë kësaj periudhe ka qenë transferimi im për Tiranë me familjen time, ku jeta atje do të ishte një periudhë e vështirë për mua dhe familjen time. Kjo për arsye se Tirana ishte qytet i madh për tu amjentuar dhe për t...

>> Full biography >>


Youtube

Channel

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Elda Shabani (Madonna Shqiptare)

Zhaku

Jonida Maliqi

Elia Zaharia

Juliana Pasha

Eltina Minarolli

Ingrit Gjoni

Hueyda El Sayed

Eneda Tarifa

Inis Gjoni


Tags: Jeta Faqolli, Jeta Faqoli

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018