A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jeta Mehmeti

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7
BIOGRAFIA: Jeta Mehmeti is a popular singer. Në Nëntor 2006, Jeta Mehmeti merr pjesë në Kënga Magjike 2006 me këngën "I Mbaruar". Në Maj 2007, Jeta Mehmeti merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Kam Mall". Në Maj 2008, Jeta Mehmeti merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Fluger". Më datë 13 Mars 2017, Jeta Mehmeti, Ervin Bejleri & Ervin Bushati publikojnë videoklipin "Pranë Detit Blu". Më datë 13 Mars 2017, Hersiana Matmuja & Jeta Mehmeti publikojnë videoklipin "Ky Moment"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Sehare Xhemaijli

Ledia Halili

Ankela Xhaferaj

Nora

Majlinda Kurtishaj

Lida Kanani

Xhela Duka

Vera Mamaj

Neta E Durresit

Darina Gjebrea


Tags: Jeta Mehmeti

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018