A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jetmir Banishta

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
  • Origin:
  • Shkodër 
  • Residence:
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Jetmir Banishta is a popular singer of Rock music. Në vitin 2013, Jetmir Banishta merr pjesë në The Voice Of Albania 3. Në Maj 2014, Jetmir Banishta merr pjesë në Top Fest 11 me këngën "Asgje S'me Mjafton"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Voice Of Albania

(Contestant)

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Flamur Cana

00 Genti

Arjan Toci

Soni Alidemit

Redi Golemi

Erion Beqo

Anaid

Zef Nika

Edmond Cibaku

Jozefin Marku


Tags: Jetmir Banishta

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018