A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jetmir Salihu

Choose star rating

Rating:  3.7 / Votes cast:  3
  • Age:
  • 22
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Jetmir Salihu is a singer of Hip-Hop music. Më datë 5 Tetor 2017, Mendi Bitonia publikon videoklipin "Dada Sale", në bashkëpunim me Jetmir. Më datë 5 Shkurt 2018, Niil-B publikon videoklipin "0%", në bashkëpunim me Jetmir Salihu. Më datë 15 Mars 2018, Jetmir publikon videoklipin "Jo Me Mu". Më datë 16 Prill 2018, Jetmir publikon videoklipin "Film", në bashkëpunim me Niil-B & Flow. Më datë 20 Qershor 2018, Jetmir publikon videoklipin "Ej"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

SnapChat

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Arjan Rrahmani

Flori ABG

RapBoy

Andi AD

Flame

Gabu

Ilir PPJ

Babarim

Ar Wolf

Gyçe


Tags: Jetmir Salihu

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018