A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  120
  • Origin:
  • Prishtine 
  • Residence:
  • Sh.B.A. 
  • Age:
  • 31
  • Zodiac sign:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Jeton is a popular singer and songwriter of Hip-Hop music. Jetoni ose emri i vertet Jeton Gjakova, ka lindur ne Kosove por pastaj bashke me familjen eshte shperngulur ne Amerike. Ne fillim ne Bronx, New York, pastaj ne Broklin New York. Tani jeton ne Philadelphia. Eshte Anetar i Grupit TBA (The Bloody Alboz) SHqipet e Pergjakshme dhe Gjithashtu Pjese e Grupit ORIGINALLAT TBA. Më datë 13 Korrik 2012, Singullar & Bloodychuck publikojnë videoklipin "H.S.L. (Ham Squad Life)", në bashkëpunim me Jeton. M...

>> Full biography >>


Comments

(0)

T.B.A.

(Current label)

Orginallat

(Current member)

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »


Related Artists:

Dren (D.o.G.)

Bx-A

Cyanide

Kobra aka Helmusi

Mc Qoppa

Real Mc

D-Komit

Merytoni

Dryton Deqanasi

Rrufeja


Tags: Jeton, Jeton Tba, Ye-Ton

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018