A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jeton Hondozi

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Jeton Hondozi is a popular singer. Më datë 6 Janar 2015, Jeton Hondozi publikon videoklipin "Xhan Xhan". Më datë 18 Gusht 2015, Jeton Hondozi publikon videoklipin "Zemra E Ndaluar". Më datë 19 Tetor 2016, Jeton Hondozi publikon videoklipin "Me Ty", në bashkëpunim me Zerooman. Më datë 27 Prill 2017, Jeton Hondozi publikon videoklipin "Mka Tradhetu"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Prendo

Artur Lamce

Avni Mehmeti

Dj Endi

Skender Vishaj

Izmit Salihu

Kliton Nuzi

Fitim Etemi

Ruzhdi Gashi

Nysret Hasani


Tags: Jeton Hondozi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018