A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jeton Nreca

Not Yet Rated

  • Age:
  • 46
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Jeton Nreca is a singer. JETON NRECA is wanted for a sexual assault that occurred in 2010. Nreca fled to New York City then possibly to Albania. Nreca made threats against the victim’s family, not to pursue the sex assault case. Nreca’s current location is unknown at this time....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Adi Sipri

Gezim Demaj

Nari

Driton Gashi

Jakup Demolli

Ermir Taja

To1

Semi

VAN (MTM)

Kasem Lapa


Tags: Jeton Nreca

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018