A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • J
  • Jeton
  • Potencialin N'maximun

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Jeton - Potencialin N'maximun  (Feat. Bx-A, Pejoni & Phenom)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

04/01/2014

2014-01-04T05:16:27

Featuring

Bx-A

Featuring

Don Phenom

Song from the album:

"13 çingrrao"


Intro: Presioni
.....................................................
Ky sen shkon per kejt ata qimt e nones
Qe menojn se mujn me bo ma mir se na
.....................................................

Ref:3x Pejoni
.....................................................
Potencialin n'maximum sje aspak si un
Kejt vullnetin me e dhon ti sje aspak si un
.....................................................

Jeton
.....................................................
Vi une hi mran beat'it ja shti
Fllo qe kan qef shumica me ndi n'pergjithsi
Jetoni ka goja blun machin
Mgojn mu njerzt per tjert nuk di
Kallxojn vet muzika thojn perfekt
Jetoni me talent a je qaj vet


Lyrics submited by  Gazmend
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018