A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jj Gangster Dogg

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  4
BIOGRAFIA: Jj Gangster Dogg is a singer of Hip-Hop music. Në Maj 2004, Jj Gangster Dogg merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Mbetem Shqiptar", në bashkëpunim me Moris & Jorida....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Flipp

Nardy

Black-Eagle

Messy OTR

Nogz

Migjen Caka

Luxhi

Buggie

Rill Jay

Malik


Tags: Jj Gangster Dogg

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018