A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Joan Mezini

Choose star rating

Rating:  1.6 / Votes cast:  7
BIOGRAFIA: Joan Mezini is a singer of Pop & R&B music. Në Shtator 2016, Joan Mezini merr pjesë në Kënga Magjike 2016 me këngën "Zemren Ma Ndal"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

J Gashi

Rilind Kallaba

Diego Gomes

Florian Nazifi

Liroo

Drilond Tahiri

John Shahu

Arjali

Bujar Mustafa

Shfaba


Tags: Joan Mezini

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018