A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Joana Ngresi

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  4
BIOGRAFIA: Joana Ngresi is a singer of Kids music. Në Dhjetor 2012, Joana Ngresi merr pjesë në The MAMs 2012 (Fresk Fare 1) me këngën "Epoka High Tech"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Linea

Endi Halimi

Erda Kryeziu

Arba Xhila

Franceska Aurora Verzeroli

Aulona Deshishku

Riana Zeneli

Viola Konjufca

Zana Ajroja

Linesa Ukshini


Tags: Joana Ngresi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018