A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  8
  • Origin:
  • Permet 
  • Residence:
  • Greqi 
  • Age:
  • 24
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Joanna is a popular singer. JOANNA Mehmetai eshte nga Permeti, por jeton ne Athine. Më datë 25 Gusht 2017, Kapo & Joanna publikojnë videoklipin "Baby". Më datë 14 Korrik 2018, Joanna publikon videoklipin "Zemra VIP"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Youtube

Channel

Facebook

Profile

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Suela Malo

Morena Dyli

Orjola Xhemollari

Himena Ymeri

Genta Koleci

Siciliana Mazi

Irsa Qosja

Irva Stefa

Ajkuna Anxhaku

Megi Laska


Tags: Joanna, Joanna Iwannou

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018