A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
John Cena

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  28
  • Origin:
  • West Newbury 
  • Residence:
  • Sh.B.A. 
  • Age:
  • 40
  • Zodiac sign:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: John Cena is a popular international artist of Hip-Hop music. John Felix Anthony Cena është një mundës profesionist dhe aktor. Ai për momentin është pjestar i WWE. Cena filloi karrierën e tij profesioniste në mundje në 1999 me Ultimate Pro Wrestling, ku ai majti UPW Heavyweight Championship [6]. Në 2001, Cena firmosi një kontratë zhvillimi me World Wrestling Federation (WWF, më vonë me emër WWE). Cena debutoi në sektorin kryesor të WWE më 27 Qershor 2002, dhe që nga ajo ditë, ai ka fituar 21 tituj në total,...

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Tunisiano

Claude Kelly

Ben Moody

Barry White

Emre Aydin

Nikos Vertis

Ozan

Lee Dewyze

Notis Sfakianakis

Emis Killa


Tags: John Cena

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018