A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
John Tilio

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
  • Age:
  • 21
  • Zodiac sign:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: John Tilio is a singer of Pop music. Më datë 8 Shtator 2017, John Tilio publikon videoklipin "Prek Cdo Limit", në bashkëpunim me Vinsmoker....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Mevlud Rahimaj

Enur Pakashtica

Agon Latifi

Ardian Mushkolaj (Ardi)

Arian Gollopeni

Rod

Isak

Leonardo Kryeziu

Qazim Morina

Phatooni


Tags: John Tilio

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018