A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jola Muça

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
  • Residence:
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Jola Muça is a singer. Më datë 13 Nëntor 2017, Jola Muça publikon videoklipin "Ti Shko"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Reti Cuka

Hata Koca

Floriana Rexhepi

Selvije Vehapi

Fabjona Merkulaj

Ada Nikolli

Eva Shahaj

Marsida Pepa

Aferdita Aliu

Leonora Deliu


Tags: Jola Muca

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018