A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jon Dhe Janina Dardhishta

Choose star rating

Rating:  3.7 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: Jon Dhe Janina Dardhishta is a singers duo of Kids music. Në Shtator 2013, Jon Dhe Janina Dardhishta marrin pjesë në Fluturat Kumanove 2013 me këngën "Kenga Shqipe"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Laura Dhe Bleona Hashani

Koela Dhe Eldi

Eduard Dhe Bleard

Havushe Dhe Andrin Salihi

Olta Dhe Elda Sadiku

Hajan Dhe Gjenial Thaqi

Ylber E Drilon Azemi

Vellezrit Kuqi

Erlini Dhe Ervini

Aulona Dhe Rinesa


Tags: Jon Dardhishta, Janina Dardhishta

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018