A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jon Dhe Janina Dardhishta

Choose star rating

Rating:  3.7 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: Jon Dhe Janina Dardhishta is a singers duo of Kids music. Në Shtator 2013, Jon Dhe Janina Dardhishta marrin pjesë në Fluturat Kumanove 2013 me këngën "Kenga Shqipe"....

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Laura Dhe Bleona Hashani

Havushe Dhe Andrin Salihi

Vellezrit Kuqi

Hajan Dhe Gjenial Thaqi

Erlini Dhe Ervini

Olta Dhe Elda Sadiku

Koela Dhe Eldi

Eduard Dhe Bleard

Aulona Dhe Rinesa

Motrat Burrniku


Tags: Jon Dardhishta, Janina Dardhishta

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018