A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jona Gjoka

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Jona Gjoka is a singer. Më datë 20 Mars 2014, Jona publikon videoklipin "Faier", në bashkëpunim me Chipsi....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Erjona Bushati

Jetta

Selvije Vehapi

Kosovare Statovci

Anna Anna

Fabjona Merkulaj

Ada Nikolli

Lumturije Selmani

Damiana

Rajmonda Bircaj


Tags: Jona Gjoka, Jona

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018