A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jona Kapllanaj

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: Jona Kapllanaj is a popular singer. Në Nëntor 2013, Jona Kapllanaj & Martin Mera marrin pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Dola Lart Ne Male". Në vitin 2007, Jona Kapllanaj publikon albumin "Dua Kengen Labe". Më datë 24 Mars 2012, Jona Kapllanaj publikon videoklipin "Labes Se Vogel". Më datë 11 Maj 2013, Jona Kapllanaj publikon videoklipin "Buzet E Tua"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Dajana Simoni

Sanije Doberlani

Ermira Ponari

Donika Hajra

Xhylnaze Ademaj

Enida Perlala

Magribe Ahmeti Biqkaj

Fahrije Morina

Manjola Tershana Degaj

Mergime Murati


Tags: Jona Kapllanaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018