A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jona Pepkolaj

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
  • Origin:
  • Tiranë 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 19
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Jona Pepkolaj is a popular singer. Ajo është me origjinë nga Tropoja dhe pjesë e etiketës "Bulza Entertainment". Në vitin 2017, Jona Pepkolaj merr pjesë në The Voice of Albania 6. Më datë 24 Shkurt 2018, Jona Pepkolaj publikon videoklipin "Eyes". Muzika e këngës u punua nga vetë Jona Pepkolaj....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Voice Of Albania

(Contestant)

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Xhejni Lito

Desara Smakaj

Irsa Qosja

Savjana Vjerdha

Himena Ymeri

Dj Landa

Dajana

Besiana Shkodra

Luiza Hasani

Sadie Zharki


Tags: Jona Pepkolaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018