A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jona Rada

Choose star rating

Rating:  3.3 / Votes cast:  6
BIOGRAFIA: Jona Rada is a singer of Kids music. Në Qershor 2007, Jona Rada merr pjesë në Polifest Kids 2007 me këngën "Pasqyra"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Elona Morina

Era Qyra

Anida Kadriu

Arnisa Malsiu

Festina Ibishi

Dorina Coba

Vesa Kiseri

Xhesika Zalla

Dea Tahiraj

Doruntina Kurteshi


Tags: Jona Rada

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018