A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jona Zeneli

Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  89
BIOGRAFIA: Jona Zeneli is a popular singer of Kids music. Jona Zeneli është një këngëtare e re, e cila përveç muzikës ka ditur të tregoi se përveç këngës nuk mund t’i lë pas edhe mësimet. Ndryshe, Jona është aktive edhe në botën e moderimit ku prezanton emisionin për fëmijë “Top Hop Hiti”, në RTV 21, ndërkaq thotë se ëndërron që të jetë një këngëtare dhe moderatore e suksesshme. Përveç muzikës ajo është edhe nxënësja më e mirë e klasave të treta në shkollën fillore “Meto Bajraktari”, përderisa kohën e l...

>> Full biography >>


Fans' Comments

(0) 🆕

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Alisa Jerliu

Erza Tahiri

Elona Sopjani

Lea Muharremi

Kaltrina Kryeziu

Anida Zeqiri

Dhurata Haliti

Ambra Troplini

Nurije Osmani

Niki Mjeda


Tags: Jona Zeneli

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018