A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jona Zeneli

Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  98
BIOGRAFIA: Jona Zeneli is a popular singer of Kids music. Jona Zeneli është një këngëtare e re, e cila përveç muzikës ka ditur të tregoi se përveç këngës nuk mund t’i lë pas edhe mësimet. Ndryshe, Jona është aktive edhe në botën e moderimit ku prezanton emisionin për fëmijë “Top Hop Hiti”, në RTV 21, ndërkaq thotë se ëndërron që të jetë një këngëtare dhe moderatore e suksesshme. Përveç muzikës ajo është edhe nxënësja më e mirë e klasave të treta në shkollën fillore “Meto Bajraktari”, përderisa kohën e l...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Bleranda Qitaku

Kaltrina Kryeziu

Lea Muharremi

Erza Tahiri

Ermira Ahmeti

Rinesa Deshishku

Olta Turku

Lira Sejdiu

Eliesa Jakupi

Anida Zeqiri


Tags: Jona Zeneli

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018