A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jonald Haxhia

Tags: Jonald Haxhia

Origin: Memaliaj      Age: 29   Zodiac sign: Ujori  
Jonald Haxhia is a popular singer and songwriter. Qe ne moshe te vogel eshte aktivizuar ne aktivitet e ndryshme qe organizoheshin ne qytetin e Memaliaj dhe Rrethit Gjirokaster. Ne moshen 16 vjecare ai shkruajti kenget e tij te para me grupin qe kishte krijuar.Ndersa ne vitin 2009 me Grupin Alternative ai nxorri Albumin e tij te pare dhe klipin e pare me kengen Dramë mature titull qe mbante dhe albumi i tyre i pare tashme ai ka kenduar disa kenge edhe si solist ku kenga me e re titullohet Baby nj...

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2017