A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jonald Haxhia

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
  • Origin:
  • Memaliaj 
  • Age:
  • 30
  • Zodiac sign:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Jonald Haxhia is a popular singer and songwriter. Qe ne moshe te vogel eshte aktivizuar ne aktivitet e ndryshme qe organizoheshin ne qytetin e Memaliaj dhe Rrethit Gjirokaster. Ne moshen 16 vjecare ai shkruajti kenget e tij te para me grupin qe kishte krijuar.Ndersa ne vitin 2009 me Grupin Alternative ai nxorri Albumin e tij te pare dhe klipin e pare me kengen Dramë mature titull qe mbante dhe albumi i tyre i pare tashme ai ka kenduar disa kenge edhe si solist ku kenga me e re titullohet Baby nj...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Alternative

(Current member)

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »

As Songwriter

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

Bledi Polena

Maringlen Linadi

Vukman

El Padrino Man

Joni Aliraj

Denis Kraja

Indrit Lelo

Aldo Simoni

Egert Pano

Alban Arifi


Tags: Jonald Haxhia

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018