A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jonas Brothers

Tags: Jonas Brothers

Jonas Brothers is a very famous world music group/band of Pop music. Jonas Brothers janë një grup muzikor amerikan. Popullaritetin e fituan në Disney Channel. Me prejardhje nga New Jersey, grupi përbëhet nga tre vëllezër : Paul Kevin Jonas II (Kevin Jonas), Joseph Adam Jonas (Joe Jonas), dhe Nicholas Jerry Jonas (Nick Jonas). Në verën e 2008-ës, ata morën pjesë në filmin origjinal të Disney Channel Camp Rock. Grupi ka lansuar katër albume : It's About Time, Jonas Brothers, A Little Bit Longer dhe Lines, Vines and ...

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1


» Add A Song »
Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018