A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jonathan Pilika

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Jonathan Pilika is a singer. Në vitin 2014, Jonathan Pilika merr pjesë në The Voice Of Albania 4. Në Maj 2015, Jonathan Pilika merr pjesë në Top Fest 12 me këngën "Me S'te Njoh"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Voice Of Albania

(Contestant)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Marjani

Thug One

Dony2luxe

Matteo

Darkezz

Artan Asllani

Hamdi Dubovci

Imi Nimanbegu

Bela-G

Ekstazy


Tags: Jonathan Pilika, Jonatan, Xhonatan Pilika

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018