A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jonida Kuqi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Jonida Kuqi is a popular singer. Në Maj 2004, Jonida Kuqi merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Do Më Kërkosh"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Filloreta Hoxha

Flora Brahimaj

Dana

Lida Kanani

Ankela Xhaferaj

Nora

Majlinda Kurtishaj

Xhela Duka

Neta E Durresit

Vera Mamaj


Tags: Jonida Kuqi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018