A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jonida Vokshi

Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  46
  • Origin:
  • Tirane 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 32
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Jonida Vokshi is a popular singer of Pop music. Një ndër femrat më të bukura të ekranit shqiptar është Jonida Vokshi. Vajza me shumë talente ka një bukuri natyrale për të cilën shpesh herë komentohet pozititvisht. Jonida, e cila ka një emission të vetin në Digitalb, jep mësim në Akademinë e Arteve dhe gjithashtu është aktore, nuk e tepron kurrë me look-un dhe grimin. Pothuajse në të njejtën linjë, Jonida di të tërheqe vëmendje me thjeshtësinë e saj të admirueshme. Por shumë pak e dinë apo e mb...

>> Full biography >>


Fans' Comments

(0) 🆕

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Barbana

Kamela Islamaj

Lili Gjidodaj

Marjeta Billo

Rezarta Smaja

Eltina Minarolli

Erga Halilaj

Laura Nezha

Xhesika Ndoj

Sabina Dana


Tags: Jonida Vokshi

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018