A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jozefin Marku

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  34
  • Origin:
  • Laç 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 22
  • Zodiac sign:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Jozefin Marku is a popular singer of Pop & Modern Traditional music. Ai ka një stil unik, me disa motive tradicionale që tingëllojnë perfekt. Shfaqjet unike e kanë bërë famën e tij të rritet. Ka studiuar në Liceun Artistik Jordan Misja në Tiranë. Më datë 27 Shkurt 2016, Jozefin Marku publikon videoklipin "Kur Ti Je Me Mua". Më datë 23 Prill 2016, Jozefin Marku publikon videoklipin "Baby". Më datë 28 Maj 2016, Jozefin Marku publikon videoklipin "Trendafil". Më datë 4 Gusht 2016, Jozefin Marku publikon v...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Klodian Duraku

Desti Musta

Tiri

Flory

Domeniko

Alsked Rrenja

Glenis Dume

Çartani

Gerard Merdani

Ardit Çuni


Tags: Jozefin Marku

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018