A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
JR

Tags: Jr, J-R, J.R, J.R.

Origin: Diber    Residence:        Age: 32   Zodiac sign: Binjaket  
JR is a popular singer in hip-hop music. Venbanimi: Shqiperi-Angli Reth meje: I rrit deri ne moshen 9 vjecare ne qytetin e Dibres dhe me pas nga kjo moshe e siper vendbaninim e ka pas ne Tirane. Ka jetuar ne Angli per kater vjet ku edhe ka filluar te merret me Rap.Eshte antar i grupit OTR dhe ky grup ben pjese ne DOUBLE-G.JR e ka pas gjithmon nshpirt muziken ku edhe ne shkolle vetem lenda e muzikes ishte ajo ku ai shkelqente Sic thot JR qe fillimin ne skenen e hip hopit e ka pas te ves...

>> Full biography >>


  • Find JR on social networks:
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  11

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018