A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
BIOGRAFIA: JT is a group/singers of Hip-Hop music. Grupi JT eshte formu ne vitin 2001 te cilet edhe realizun kenget e para si dhe moren pjese neper koncerte te ndryshme.Grupi JT ka bashkpunime te ndryshme, nje bashkpunim qe vlen te ceket eshte me Xhavit Sadikun me te cilin ka be bashkpunim ne kengen "N'Syte e tu" po ashtu ka bashkepunim te mire me Reperin Krack nga gjermania, me Alba G nga Belgjika, me Agresionin nga USA si dhe me Stresin nga Shqiperia...etj. Grupi JT ka te realizum tre Mixtape, ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ritmi I Nates

Zineflw

RealGangsta

Treshat

G-X

Double-G

North Side

HoodGang

Maskat-G

Tingujt E Zemres


Tags: Jt, Grupi Jt, J.T.

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018