A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Juela Kodili

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: Juela Kodili is a singer of Kids music. Në Gusht 2008, Juela Kodili merr pjesë në Festivali I 46-te Shkoder me këngën "Po Të Qeshi Gjithë Fëmijët"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Linea

Endi Halimi

Erda Kryeziu

Arba Xhila

Franceska Aurora Verzeroli

Aulona Deshishku

Riana Zeneli

Viola Konjufca

Zana Ajroja

Linesa Ukshini


Tags: Juela Kodili

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018