A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Juli Tollozhina

Choose star rating

Rating:  1.6 / Votes cast:  7
BIOGRAFIA: Juli Tollozhina is a popular singer and songwriter. Në Prill 2006, Juli Tollozhina merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Dhe Sikur"....

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Bashkim Vushaj

Agim Shytani

Eniss-I

Snnuffi

Fran Lucaj

Lickey

Engji

Bloodychuck

Taulant Ajvazi

Iliri


Tags: Juli Tollozhina, Juljan Tollozhina

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018