A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Juli Tollozhina

Choose star rating

Rating:  1.6 / Votes cast:  7
BIOGRAFIA: Juli Tollozhina is a popular singer and songwriter. Në Prill 2006, Juli Tollozhina merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Dhe Sikur"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Bekim Bilalli

Lenti

Ermal Kore

Muzafer Islami

Dardan Koliqi

Nazmi Makreshi

Pjerin Gjondrekaj

Diedon

Tonin Xharavina

Samir Shehu


Tags: Juli Tollozhina, Juljan Tollozhina

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018