A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Julian Gjojdeshi

Not Yet Rated

  • Residence:
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Julian Gjojdeshi is a popular singer. Julian Gjojdeshi, solist pranë Teatrit Kombetar te Operas dhe Baletit. Në Maj 2009, Julian Gjojdeshi merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Behu Top Dashurie". Më datë 6 Shkurt 2013, Julian Gjojdeshi & Kastriot Tusha publikojnë videoklipin "Per Hir Te Dashurise". Me këtë këngë, Julian Gjojdeshi & Kastriot Tusha marrin pjesë në Netët E Klipit Shqiptar 12 në vitin 2013. Në Nëntor 2014, Julian Gjojdeshi merr pjesë në Kënga Magjike 2014 me këng...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Extrem Brati

Bashkim Rodoni

Fatmir Elezi

Mc Baki

Isak Kamberi

Aldo Mustafaj

Kushtrim Spahiu

Dardan Koliqi

Cesk Gurra

Shpetim Berati


Tags: Julian Gjojdeshi, Julian Gojdeshi, Julian Gjodeshi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018