A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Julian Lekocaj

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5
  • Origin:
  • Tirane 
  • Age:
  • 37
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Julian Lekocaj is a popular singer and songwriter. Ne moshen 19 vjeçare, Julian Lekocaj merr pjese per here te pare ne Miss & Mr Albania. Në Nëntor 2003, Julian Lekocaj merr pjesë në Kënga Magjike 2003 me këngën "Sonte". Në Maj 2004, Juliani merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "My Heart Beats For Love". Në Dhjetor 2004, Jualian Lekoçaj merr pjesë në Festivali i 43-të në RTSH me këngën "Do Te Fal". Në Janar 2005, Julian Lekocaj merr pjesë në Kënga Magjike 2004 me këngën "Per Nje Cast"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Lintor Osmenaj

Edmond Nikolla

Gezim Myshketa

Altin Basho

Maringlen Linadi

El Padrino Man

Gentjan Dema

Egert Pano

Ergys Estrefi

Julian Mustafa


Tags: Julian Lekocaj, Jualian Lekoçaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018