A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Juliani

Not Yet Rated

  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Juliani is a singer. Jeton ne qytetin e Pogradecit dhe kenget e tij jane te njohura dhe te perhapura kudo ne Pogradec, gjithashtu dhe ne gjithe Shqiperine. Në Prill 2006, Juliani merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Baby Te Ndjej". Në Maj 2007, Juliani merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Harroje Ti", në bashkëpunim me Bess....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Bersi

Kole Martini

Lenny

Francezi

Emiljano Lekaj

Noldi

Pandeli Frroku

Anton Prendi

Genci Nelku

Realisti R.A.G


Tags: Juliani, Julian

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018