A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Julka

Tags: Julka, Julka Gramo

Origin: Tiranë    Residence:        Age: 37   Zodiac sign: Binjaket  
Julka is a popular singer in pop music. Julka Gramo është një nga këngëtaret më të mira shqiptare, e cila për pak kohë i ka munguar ekranit shqiptar me këngë potente dhe vokale. Ajo është një gazetare e shkëlqyer dhe punon si drejtoreshë e NRG radio. Julka ka publikuar këngë shumë të dashura nga publiku. Në Nëntor 1999, Julka merr pjesë në Kënga Magjike 1999 me këngën "Stolia E Merzise". Në Dhjetor 2001, Julka merr pjesë në Festivali i 40-të në RTSH me këngën "Egzistoj". Në Në...

>> Full biography >>


  • Find Julka on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  19

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018