A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Julka - Te Me Falesh  (Feat. Flori)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

31/12/2006

2006-12-31T00:00:00

Featuring

Flori Mumajesi

Music, Lyrics & Arrangement:

Flori Mumajesi

Song from the album:

"Amin"


Julka:
Hmmm...
Te me falesh dashuri
Te me ndjesh vetem ti
Te me kuptosh dhe kur gaboj
Nje perqafim te ma dhurosh
Te me thuash je vetem ti

Flori:
Te me falesh dashuri
Te me ndjesh vetem ti
Teme kuptosh dhe kur gaboj
Nje perqafim te ma dhurosh
Te me thuash je vetem ti

Julka&Flori.2x
Te me falesh te me kuptosh dhe ti si un sepse te dua ndoshta ndonjeher gaboj
Te me falesh ti nuk e di se sa te ndjej po ta them edhe nje her te adhuroj

Flori:
Te me falesh dashuri te me ndjesh vetem ti
Te me kuptosh dhe kur gaboj
Nje perqafim te ma dhurosh
Te me thuash je vetem ti

Julka:
Te me falesh dashuri te me ndjesh vetem ti
Te me kuptosh dhe kur gaboj
Nje perqafim te ma dhurosh
Te me thuash je vetem ti

Ref 3x (Flori&Julka):
Te me falesh te me kuptosh dhe ti si un sepse te dua ndoshta ndonjeher gaboj
Te me falesh ti nuk e di se sa te ndjej po ta them edhe nje her te adhuroj


Lyrics submited by Fiooll
more...
lyrics.al © 2007 - 2018