lyrics.al
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Juniors CornerSongs From Junior Artists:

  Pellumb Hajdari - Qingji

  Albana Berisha - Mesuesja Ime

  Pamela Kovaci - Mesueses Time Te Pare

  Erza Muqoli - Duaje Atdheun Tend

  Ajfer Aliu - Mesuesja Ime

  Dea Sabriu - Mesuesja Ime

  Yll Bislimi - Falemndierit Ju Mesues

  Mishela Rapo - Jemi Nje, S'jemi Dy

  Albion Rexhaj - Atdheut Tim

  Rea Rexhepi - Kesulekuqja

  Dorina Coba - Mesueses Time

  Mishel - Mama

  Marigona Imeri - 17 Shkurti

  Ema Smajli - Nje Shtatori

  Kripmjaltezat - Ninulla E Frikes

  Lior Hajdari - Mora Fjale

  Sala Jashari - Kenge Per Flamurin

  Liori - Gabim

  Eris Rexhepi - Stilin Kshtu E Kam

  Kristina Hajdari - Zemra Rrahe Per Nje Shqiperi

  Adea Latifi - Shkolla Ime

  Roderika Ukelli - Vajzat

  Vanesa Doqi - Tradhtar

  Donika Nuhiu - Romeo Dhe Zhuljeta

  Sala Jashari - Me Patina

  Anila Ajeti - Nenes

  Erza Muqoli - Papaoutai

  Rina Krasniqi - Çunga Llunga

  Lior Hajdari - Mulla Jakupi

  Armend Ademi - Aventura

  Albana Berisha - Femijeria Ime

  Pellumb Hajdari - O Ju Moj Fusha

  Roderika Ukelli - Gjyshi Dhe Gjyshja

  Alisa Jerliu - Hani Hani

  Klesta Qehaja - Besoj

  Roderika Ukelli - Diferenca

  Alisa Jerliu - Motrat

  Pellumb Hajdari - Rokoko

  Albion Rexhaj - Gjuha Shqipe

  Winx Club - Do Jem E Jotja

  Donat Krasniqi - Pare Ska Qare Ka

  Anjeza Sejdia - Ku Ta Gjej Daullen Gjyshi

  Pellumb Hajdari - Qeni

  Roza Sadiku - Garderoba Ime

  Lea Muharremi - Mësuesja E Motrës

  Triola Jakupi - Buzëkuqi

  Finesa Sadiku - Mengjesi Ne Fshat

  Blinera Muzhaku - Shqip Këndoj

  Sijeta Hoti - Shumë Të Dua Vendi Im

  Niki Mjeda - Nje Lahute E Nje FlamurLoading...


Kalendari
21/02/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Adalena Seferi
Adalena Seferi
25 vjeç
Tiziano Ferro
Tiziano Ferro
37 vjeç
Argjent Marku
Argjent Marku
44 vjeç
Gjon Gjevelekaj
Gjon Gjevelekaj
66 vjeç
R.I.P.     Rest In Peace:
Isuf Luzaj
Isuf Luzaj
(1913-2000)

This Week's Poll
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

  Çfarë Ti Bëj

Vote