A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Justin Bieber

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  339
  • Origin:
  • Ontario 
  • Age:
  • 24
  • Zodiac sign:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Justin Bieber is a very famous international artist of Pop music. Justin Bieber është këngëtar Pop/R&B nga Kanada. Justin filloi karierën viteve të kaluara duke ngarkuar video në Youtube me Soccer Braun, i cili pas një kohe u bë manaxheri i tij zyrtarë. Pas manaxhimit Braun shkoi në Atlanda, Gjerorgji i cili punoi me këngëtarin Usher. Këngët e Bibër kanë qenë të ndryshme si One Time, Baby, One Less Lonley Girl etj, nuk i dihej se do bëheshin hitet më të mëdha të këtyre viteve në Billboard US.Bieber u lind më 1 ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

2 🔥🔥

Add Official

Social Accounts» Add A Song »Related Artists:

Shawn Mendes

Nick Jonas

Ed Sheeran

Mustafa Sandal

David Guetta

Will.I.Am

Josh Turner

Louis Armstrong

David Bustamante

Michel Teló


Tags: Justin Bieber

Justin Bieber in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018