A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Justina Aliaj

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  31
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Justina Aliaj is a popular singer of Easy Listening music. Shkelqimin e yjeve shqiptare te te gjitha fushave te jetes nuk e durronin dot komunistet, drejtuesit injorante te shtetit te djeshem shqiptar, dhe si e tille edhe ai yll duhej shuar, duhej denuar, duhej... Dhe Justina u denua, u denua rrende, madje, por fatmiresisht nuk u shua. Talentet nuk shuhen, ato vetem mund te zbehen. O zot cfare cmendurie dhe fatkeqesie! Ne kulmin e arritjeve dhe suksesit, kur aktorja, kengetarja e madhe Justina Aliaj ...

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Lindita Theodhori

Myfarete Laze

Jolanda Dhamo

Morena Reka

Bruna Sota Hoxha

Pavlina Nikaj

Zeliha Sina

Alida Hisku

Aferdita Zonja

Nertila Koka


Tags: Justina Aliaj

Justina Aliaj in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018