A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  15
  • Origin:
  • Suedi 
  • Residence:
  • Norvegji 
  • Age:
  • 26
BIOGRAFIA: KAS is a popular singer and songwriter of Hip-Hop music. Kastriot Preteni është i njohur gjerësisht për fansat e tij si KAS. Ai u lind ne korrik 1992 në Suedi dhe në moshën një vjeqare ka lëvizur per ne Norvegji me familjen e tij. KAS po bën një emër në muzikën hip hop për stilin e tij të ri, aftësitë lirike, dhe video të mahnitshme muzikë origjinale. KAS është i lindur të jetë në skenë. Shfaqjet e tij të gjalla janë sjellë nga fansat nga e gjithë bota, gjatë te cileve tregon shfaqjet e suksesshme n...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Youtube

Channel

Facebook

Profile

Instagram

Account

Twitter

Account

Google+

Profile

Add Official

Social Accounts

Mesmerizer Mixtape (2011)


» Add A Song »

Brave Enough
Lost In A Rhythm
On Top Of The World
Piano
Lies
Brag
Friend
Go There
Hypocrisy
Product Of Society

As Songwriter

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

DurimKid

SK

Paniku

Gasso

Simba

Joint Jointinjo

Genci Shaqiri

3 Treshi

Addi

Mistiku


Tags: K.A.S, Kastriot Preteni, Kas

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018