A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5
BIOGRAFIA: K-Albo is a popular group/singers of Hip-Hop music. Më datë 4 Shkurt 2018, K-Albo publikojnë videoklipin "Koka". Më datë 28 Qershor 2018, K-Albo publikojnë videoklipin "Bandita"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

St Clicka

NR

Unax

Eki-Nox

Alba Kingz

Brotherhood

Rikthimi

Alboholics

Hija E Jetes

Mc Records


Tags: K-Albo, K.Albo, K Albo, E 7, E7

K-Albo in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018