A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
K.E.K

Tags: K.E.K, Kek, Matjan Hashani

Origin: Prishtinë   
K.E.K is a popular music group/band. KEK eshte punk-rock grup nga Prishtina i formuar ne vitin 2000. Rreth antareve te tjere te grupit nuk kemi te dhena, por vokalisti i grupit ishte Matjan Hashani, i cili pasi vrau femren e tij 23 vjeçare, vrau edhe veten. Në orët e para të mëngjesit të së dielës 6 Korrik 2008, një 24-vjeçar ka vrarë, në Prishtinë, të dashurën e tij dhe më pas veten. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:20, në rrugën "Nëna Terezë" afër Toskanës. Sipas hetimeve të...

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2017