A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: K-G is a group/singers. Grupin K-g e perbejn 4 persona:Shpetim peli( T-M-MASTER ),Flamur pelaj( G-FLAME ) Mustaf peli ( TROUBLE BOY ).....ata linden ne Novosell të PEJES..të Tretit jan një moshe (1996)...Ata formuan një grup në vitin 2008 dhe inqizuan kangen e par te quajtur Repi jon ajo pati sukses të mirë dhe pastaj vazhduan me kenget tjera të cilat do ti keni në Teksteshqip dhe në youtube.....grupi emrin e mori nga të Tretit.....të gjitha tekstet jan te shkruara ng...

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Crash-K

Explicit Clicka

Dissaster's

Shqiponja Zeze

Samch3

Grupi Junior

Galeria 90

Last Point

Shteti Crew

Bf Clicka


Tags: K-G, Kg

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018