lyrics.al
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
K.MTags: K.M, Sokol Musollaj, Koli Musolli
Origin: Istog    Residence:        Age: 18   Zodiac sign: Shigjetari  
K.M is a not so known singer in hip-hop music. KM ose Sokol Musollaj jeton ne fshatin Veriq. Jeton me nenen 2 motra dhe nje vella. Babai i ka vdekur kur ky ishte i vogel. Kengen "Dedikim" ja dedikoi babait te tij. Ka nje vella ne Gjermani/Zvicer. Ka gjithsej 5 ose 6 kenge.... >> Full biography >>
  • Find K.M on social networks:


Not Yet Rated
 


Loading...Kalendari
28/02/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Big Mama
Big Mama
31 vjeç
Enver Petrovci
Enver Petrovci
63 vjeç
Morena Dyli
Morena Dyli
27 vjeç
R.I.P.     Rest In Peace:
Dr. Flori
Dr. Flori
(1979-2014)
Emmy
Emmy
(1989-2011)

This Week's Poll
   26 Shkurt - 4 Mars 2017

Cilën Këngëtare Adhuroni?

  Rihanna

  Adele

  Beyonce

  Taylor Swift

  Katy Perry

  Rachel Platten

Vote