A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngë Kosovare

Choose star rating

Rating:  3.7 / Votes cast:  69
  • Origin:
  •  
Këngë Kosovare is a very famous singers collection of Kosovo's Traditional music.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Kenge Popullore

Kenge Korçare

Këngë Dasmash

Këngë Shkodrane

Kenge Te Shqiperise Se Mesme

Kenge Per Femije


Tags: Këngë Kosovare, Kenge Popullore, Kenge Kosovare

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018