A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngë Përmetare

Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  17
  • Origin:
  •  
Këngë Përmetare is a popular singers collection of Southern Albania Traditional music.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Këngë Të Shqipërisë Së Jugut

Këngë Të Shqipërisë Së Veriut

Kenge Vlonjate Qytetare

Këngë Trimërie

Winx Club

Kengetare Te Ndryshem

Kenge Gjakovare

Ilahi Te Ndryshme

Kenge Arbereshe


Tags: Këngë Përmetare, Këngë, Popullore, Permeti

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018