A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kastro (K-One)

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9
Kastro (K-One) is a popular singer of Hip-Hop music.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Kthetrat

(Former member)

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Bessi

Dj Bussulla

B-Flow

K-Zib

B-Bami

Doppio-O

Nec

Oran G

Alex (Asdren Shabani)

Double T


Tags: K-One, K One, Kthetrat, Kastro, Kastriot Aliu

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018