A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
KAOS

Tags: Kaos, K-Os, K Os, Kos, Lumi, Keos, Vigan Bardhi, Vig Popa, Vig Poppa

KAOS is a popular music group/band in hip-hop music. Gupi KAOS i njohur si (kejosat) është krijuar nga Vigan Bardhi i njohur si Vig Poppa, dhe Lumi Berisha i njohur si Lumi B. Që të dy jetojnë dhe veprojnë në Prishtinë dhe kane ndermarre karrierat e tyre solo, pa harruar projektet per grupin KAOS. Slogan adekuat i tyre është: Kejos Thuhet, Kaos Shkruhet! Në Prill 2005, KAOS marrin pjesë në Top Fest 2 me këngën "Se Kur Pi". Në Qershor 2006, KAOS marrin pjesë në VFM 2006 me këngën "Hey", në bas...

>> Full biography >>


  • Find KAOS on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  94

X (2013)

Bardh E Zi (2008)


» Add A Song »


Sheqer
Hey
VIP
Ngoje Zemren Tem
Gëzuar Përhajr
Le T'kallen
K'tu Jom
Vandami
Ni Prishtine Qe Funksionon
I Like It

Translations (2)

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018